Smart vyhrievané vložky Digitsole do topánok sú skvelou vychytávkou pre tých, ktorí si chcú udržať nohy v teple počas celej zimy alebo chladných jesenných dní.

Vložky do topánok Digitsole nabíjate rovnako ako napríklad telefón pomocou USB, a ich stupeň vyhrievania ovládate pomocou Bluetooth. Ich používanie je jednoduché a účinok absolútne skvelý.

Obsah balenia
Okrem jednej pravej a jednej ľavej nájdete v balení špeciálny ypsilonový kábel na nabíjanie, s ktorým nabíjate obe vložky naraz a obrázkový manuál, ktorý vás prevedie všetkými potrebnými funkciami.

Materiál
Povrchový materiál je na dotyk veľmi príjemný. V spodnej pätovej časti sa nachádza batéria, v ktorej sa uchováva teplo. Tu nájdete aj vstup na nabíjanie cez USB. Okrem toho tu nájdete aj tlačidlo na vypnutie a zapnutie a diódu, ktorá svieti na zeleno, keď je vložka zapnutá a na červeno, keď sa nabíja. Špička je mäkká, ale až do nej siahajú výhrevné vlákna.

Použitie
Keď ju budete vkladať do topánky, určite vyberte pôvodnú vložku, aby ste neprišli o miesto vo vnútri topánky. Samotná vložka má v pätovej časti asi jeden centimeter, takže treba s ním počítať.

Pred použitím si samozrejme môžete vložku upraviť, podľa veľkosti topánky, resp. nohy. Vyhrievané vložky Digitsole sú dodávané vo veľkosti, ktorú je vždy možné upraviť o jedno číslo smerom nadol. Na to vám postačia obyčajné nožnice a trocha šikovnosti. Je dôležité neprekročiť líniu vyznačenú výrobcom, aby ste nepoškodili výhrevné vlákna.

Aplikácia
Aplikácia Digitsole je zadarmo dostupná pre iOS aj Android. Pred použitím je potrebné vložky spárovať s aplikáciou, čo ale netrvá dlhšie ako niekoľko desiatok sekúnd a po nabití sú hneď pripravené na použitie.

Aplikácia si od vás vyžiada údaje o vás (pohlavie, výšku, váhu) a váš e-mail, čo je možné samozrejme zmeniť.

Spárovanie je trochu tricky. Na začiatku procesu vás aplikácia informuje, že vložky sa nemajú nabíjať a majú byť vypnuté. To skontrolujete u oboch podľa diódy, ktorá nemá svietiť. Po tom, ako zapnete párovanie je potrebné vložky zapnúť (tlačidlom v pätovej časti). Na obidve spolu máte tridsať sekúnd a odpočítavanie času sa vám ukazuje aj v aplikácii. Už len kým si to v aplikácii všimnete ubehne desať sekúnd, takže zbytočne neváhajte. Ak sa vám podarilo vložky spárovať, v aplikácii vám obidve zasvietia na zeleno.

V aplikácii si môžete regulovať teplotu pre každú vložku zvlášť, čo je možno trochu zbytočné, pretože si musíte vlastne nastavovať obe. Okrem toho pre každú Digitsole vložku vidíte, aktuálny stav baterky a či je práve v spojení cez Bluetooth.

Výhrevnosť
Pri teplote 30 stupňov vydržia 4 až 8 hodín, podľa toho, v akých teplotách sa nachádzate. Pri teplote 40 stupňov je to 2 až 3 hodiny.

Dostupné veľkosti
Vložky Digitsole sú dostupné pre veľkosť nôh od 36 až po 47. Sú navrhnuté tak, že každá z nich zastupuje dve veľkosti a každú z nich si viete zmenšiť o jedno číslo odstrihnutím nadbytočnej časti.

Ďalšie funkcie
Meranie vzdialenosti prejdenej v Digitsole poteší všetkých, ktorí radi trekujú svoje aktivity. Okrem toho môžete sledovať aj spálené kalórie a počet krokov. Popritom, ako zistíte, že svoje nohy môžete mať v úžasnom teple možno tieto funkcie ani nepostrehnete.

Iné informácie

 

• Teplotu je možné nastaviť od 20 do 45 stupňov. Odporúčaná teplota je 30 až 35 stupňov. Veríme, že aj 20 poteší, ak je vonku -10, naopak maximálnu teplotu už výrobca neodporúča, pretože to môže byť nebezpečné.

• Počas používania nemusíte mať zapnutý Bluetooth na mobile, v prípade že si nechcete vybíjať baterku. Bluteooth potrebujete len na zapnutie a vypnutie, prípadne ak chcete počas používania regulovať teplotu.

• Po tom ako zapnete vyhrievanie, teplotu cítite v podstate okamžite. Je to cca 30 sekúnd a to hlavne v oblasti špičiek, čo je skvelé, lebo tie pri chlade strácajú teplo ako prvé.

• Pred prvým použitím ich odporúčame nabiť, naše boli takmer na minime batérie. Nabíjanie trvá cca hodinku do plného nabitia.

Vyhrievané vložky Digitsole sú skutočne praktický doplnok, ktorý ocenia všetci ľudia, ktorí pracujú vonku, alebo sa často zdržiavajú v outdoore. Sú jednoduché na používanie aj ovládanie a prinášajú fantastický komfort.

Ak sa chcete o nich dozvedieť viac, alebo si ich priamo objednať, navštívte našu stránku: https://www.utilo.sk/produkt/digitsole-smart-vyhrievane-vlozky-do-topanok/

Leave a Comment

Your email address will not be published.